Izdevniecība

No 2008.gada izdevniecība “KORS N” izlaiž produkciju priekš pirmsskolas bērniem: attīstošās loto spēles, krāsojamās grāmatas, grāmatas ar uzlīmēmkrāsojamās grāmatas “mašīnas un tehnika”

Krāsojamās grāmatas būs interesantas katram zēnam. Grāmatā ir tehnikas modeles, kas ir izlaistas dažādās valstīs. Grāmatās pievienotas arī sadaļas ar uzlīmēm.attīstošais loto

Komplekts priekš loto sastāv no 8 lapām. Četras no viņām ir bildes-plāksnes ar aprakstiem un četras pamata plāksnes ar tādām pašām bildēm. Spēlētāju uzdevums - pareizi aizpildīt savas bildes ar bildes-plāksnēm.

Visas detaļas ir izgatavotas no bieza kartona.

Loto - aizraujoša spēle priekš bērniem vecumā no 3 - 5 gadiem, kuru var spēlēt no 2-5 cilvēkiem (četri aizpilda plāksnes, viens vada). Šo loto spēlē pēc tradicionāliem noteikumiem - nepieciešams aizpildīt visas savas spēles plāksnes.

Bērni nostiprina savus priekštatus par apkārtējo pasauli un iegūst jaunumus spēles procesā. Spēlejot šīs sērijas loto, bērni uzzin jau zināmus augus un iepazīstas ar jauniem, mācās atšķirt tos viens no otra.krāsojamās grāmatas meitenēm

Skaista krāsojamā grāmata meitenēm. Katram zīmējumam ir krāsains paraugs.

;